תפריט נגישות
מנקים

ניקוי רצפת גרנוליט


הגרנוליט שלכם אינו נקי וזוהר כמו פעם? זאת בשל העובדה שהגרנוליט מחוספס, ומטבעו סופח אליו לכלוך וכתמים עם הזמן ועם שינויי האקלים. הלכלוך והכתמים הופכים את הגרנוליט לשחור ולא אסתטי בדיוק כמו יציקת בומנייט.

רצפת גרנוליט היא פתרון מצויין לחיפוי רצפת הגן, אך חשוב לנקות אותו מידי כמה שנים כדי לשמור על מראה נקי ואסתטי. ניקוי גרנוליט כמו שצריך מתבצע בעזרת מכונות קרצוף אך ניתן לנקות גרנוליט בגם בעזרת לחץ מים או מטאטא קשיח.

לניקוי גרנוליט ביעילות יש להשתמש במכונת פוליש עם מברשת קרצוף גסה. בשלב הראשון מבצעים קרצוף עמוק בכמה שלבים כדי להסיר את כל הלכלוך שהצטבר וזאת בעזרת מכונת קרצוף וחומר מיוחד לניקוי משטחי גרנוליט.

לאחר ביצוע קרצוף הגרנוליט ייראה נקי ויפה – ממש כמו חדש. בתום הקרצוף, מומלץ לבצע ציפוי גרנוליט. ציפוי הגרנוליט מכיל חומר היוצר חוצץ ומונע חדירה וספיגה של לכלוך ונוזלים ובכך להגן ולשמור על רצפת הגרנוליט נקייה לאורך זמן ללא חשש להשחרה.

מומלץ לפנות לחברת פוליש המתמחה בניקוי וקרצוף גרנוליט ולהיות בטוחים שהתוצאות יהיו מצוינות וישארו לאורך זמן.

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:06:49

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה

לינק לשאלון


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:05:35

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה


עודכן לאחרונה - 2020-04-23 03:26:29

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם


עודכן לאחרונה - 2019-02-18 06:30:57

אני יכולה להמליץ לכם על חברת ניקיון מקצועית באזור המרכז. הם עושים אחלה עבודה!