תפריט נגישות
מנקים

פוליש קריסטל לבתים


פוליש קריסטל לבתים

פוליש קריסטל הוא הפוליש המושלם, הוא מתאים לרב סוגי המרצפות (שיש, טרצו, סומסום ויניל ועוד), הוא מחדש אותם ומעניק להם מראה נקי ומבריק כקריסטל יוקרתי. 

מהו פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל הוא הפוליש המוביל כיום. פוליש קריסטל מאופיין בברק קריסטלי ואחיד, המעניק תחושה יוקרתית ועשירה לרצפות. הוא נפוץ בעיקר בבתים פרטיים, בלובי כניסה לבנייני משרדים יוקרתיים, לאולמי שמחות ובלובי בתי מלון. הוא מעניק מראה "רטוב" לרצפות ובכך מקרין ניקיון. 

כיצד מתבצע פוליש קריסטל:

פוליש קריסטל הוא פוליש מורכב המתבצע בכמה שלבים בהם שטח המרצפות מתחלק לאזורים קטנים, וכל אזור מקבל טיפול יסודי ודקדקני. מומלץ מאוד לבצע את פעולת הפוליש כאשר השטח ריק לגמרי מרהיטים וחפצים. בשטח פנוי יקל על העבודה ויקצר את זמן הפעולה משמעותית. 

בשלב הראשון, מקרצפים את הרצפות בעזרת מכונת פוליש. שלב זה נעשה בדקדקנות יתרה ומטרתו להסיר שכבת רצפות דקיקה ולחשוף שכבת רצפות חדשה, בכך, מעלימים את הכתמים השטחיים מהרצפות(במקרה של כתמים עמוקים יש לבצע פעולת ליטוש ולאחר מכן לבצע פוליש קריסטלי), מעלימים שריטות וסימני גרירה, מסירים רקע צהבהב העלול להקנות לרצפות מראה ישן ומעופש ובעיקר, מעניקים לרצפות מראה אחיד. 

בשלב הבא, מבצעים את ההברקה הקריסטלית. לאחר ביצוע השלב הראשון, נקבוביות הרצפות חשופות ומוכנות לקבל את החומר המיוחד. את השלב הזה חשוב לעשות עם הרבה סבלנות ודקדקנות על מנת להגיע לתוצאה אחידה. מתיזים חומר המיועד להברקה קריסטלית על שטח קטן, ובעזרת מכונת הפוליש, מורחים את החומר ומחדירים אותו היטב לעומק הרצפות. פעולה זו נעשית בעזרת צמר מגנזיום. חומר איכותי יחדור בצורה מושלמת לרצפות. יש לבצע פעולה זו על כל שטח הבית בצורה אחידה. בתם הסיבוב הראשון, יש לעשות סיבוב נוסף. 

ברב המקרים לא מומלץ לעשות שכבה שלישית מאחר והיא יכולה לפגום בתוצאה שהתקבלה, אלא אם מצב הרצפות דורש זאת.

בשלב השלישי, מורחים ציפוי מגן קריסטלי על הרצפות וזאת על מנת למנוע חדירת נוזלים, כתמים, שריטות וסימנים.

כיצד מתחזקים רצפות אחרי ביצוע פוליש קריסטל?

תחזוקת הרצפות לאחר ביצוע פוליש היא פשוטה במיוחד. חשוב מאוד, בתום ביצוע הפוליש, לטאטא את הרצפות היטב בעזרת מטאטא עדין, על מנת להרחיק שבבי צמר מגנזיום העלול לשרוט את הרצפות. 

בשלושת הימים הראשונים שלאחר ביצוע הפוליש, מומלץ שלא להרטיב את הרצפות, אלא לנקותן בעזרת מטאטא בלבד.

ניקיון הרצפות השוטף אינו מצריך שימוש בחומר ניקוי. שימוש במים נקיים יעשה את העבודה בצורה מצוינת. אך במקרה בו רוצים להשתמש בחומר ניקוי שיפיץ ריח נעים בבית, חשוב להשתמש בחומר ניקוי המתאים לרצפות לאחר פוליש או לרצפות גרניט פורצלן. 

כל מה שרצית לדעת על פוליש קריסטל:

  • פוליש קריסטל מעניק מראה עשיר ויוקרתי לרצפות יותר מכל סוג פוליש אחר
  • פוליש קריסטל אינו מחליק ולכן הוא נחשב לבטיחותי לשימוש באזורים בהם יש ילדים או תנועה מרובה של אנשים
  • פוליש קריסטל דוחה כתמים בזכות חומר מיוחד האוטם את נקבוביות הרצפות
  • פוליש קריסטל אינו סופג סימני גרירה ושריטות
  • פוליש קריסטל הינו פוליש עמיד יחסית ועשוי להחזיק כ- 5 שנים
  • פוליש קריסטל מתבצע במספר שלבים כאשר כל שלב נעשה בצורה יסודית על איזורים קטנים יחסית
  • פוליש קריסטל אינו מתאים לרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה, מאחר ואלו מיוצרים בתנור ומכילים חומר עמיד אשר מונע הדבקות של כל חומר.  

לסיכום:

 פוליש קריסטל הוא הפוליש המומלץ והאיכותי ביותר, הוא מעשיר את הרצפות במראה נקי ומבריק המעניק אפקט "מראה". הוא עמיד במיוחד, הוא אינו מחליק והוא מונע חדירת כתמים ושריטות לרצפות.

חשוב מאוד לדאוג לביצוע עבודת הפוליש ע"י חברה מקצועית ואיכותית מאחר וביצוע פוליש הברקה קריסטלית באופן חובבני עשוי לגרום לנזקים בלתי הפיכים. 

כאשר אנו מזמנים חברת פוליש מקצועית, עלינו לוודא כי צוות העובדים מיומן, משתמש בחומרים איכותיים וטובים ובעיקר, משתמש במיכשור איכותי וחדיש. שימוש במכונת פוליש מיושנת או מכונה שאינה מסתובבת באופן מהיר, רציף ואחיד עשוי לגרום לכתמים ולחוסר אחידות. שימוש בצמר מגנזיום חלוד עשוי לגרום לכתמים אשר אינם ניתנים להסרה אלא בביצוע ליטוש ופוליש חוזר. 

 

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:06:49

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה

לינק לשאלון


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:05:35

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה


עודכן לאחרונה - 2020-04-23 03:26:29

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם


עודכן לאחרונה - 2019-02-18 06:30:57

אני יכולה להמליץ לכם על חברת ניקיון מקצועית באזור המרכז. הם עושים אחלה עבודה!