תפריט נגישות
מנקים

פוליש אקרילי


פוליש אקרילי

בין אם מדובר בעסק שלך ובין אם מדובר בבית הפרטי שלך ואתה מתלבט בנושא בחירת סוג הפוליש, מומלץ לך לקרוא קצת על פוליש אקרילי. פוליש עמיד במיוחד.

מהו פוליש אקרילי?

פוליש אקרילי הוא פוליש חדשני המשלב טכניקה חדשה. פוליש אקרילי הוא עמיד פי כמה מפוליש קריסטל וכמובן מפוליש ווקס. פוליש אקרילי יוצר שכבת הגנה, מחדש את המרצפות ומעניק להן ברק עדין המקרין ניקיון. 

לאיזה מרצפות מתאים פוליש אקרילי?

פוליש אקרילי מתאים למגוון רחב של מרצפות כמו שיש, אבן טבעית, שומשום,אבן חברון, אבן מצפה, בטון, PVC ועוד. פוליש אקרילי אינו מתאים לרצפות מסוג גרניט פורצלן וקרמיקה.  

למי מומלץ לבצע פוליש אקרילי? 

פוליש אקרילי מאופיין במספר יתרונות בולטים כמו:

עמידות - פוליש אקרילי עמיד במיוחד ולכן הוא מתאים לאזורים בהם יש תנועה ערה של הולכי רגל. 

מנטרל חשמל סטטיפוליש אקרילי יוצר שכבת הגנה אנטי סטטית המונעת התחשמלות. לכן היא מומלצת מאוד לביצוע בחדרי חשמל וחדרי בקרה.

עמידות מפני חומרים כימיים - פוליש זה הוא הפוליש העמיד ביותר בפני חומרי חיטוי ואלכוהול, ולכן הוא מומלץ לביצוע בכל משטח החשוף לחומרים כימיים.  

פוליש אקרילי מתאים לבתים פרטיים, לבתי עסק, להיכלים גדולים, לרחבות, ועוד. ניתן לבצע פוליש אקרילי גם על משטחי בטון וPVC לכן הוא מתאים במיוחד למפעלים ומחסנים. 

כיצד מבצעים פוליש אקרילי?

תהליך ביצוע הפוליש האקרילי דומה מאוד לתהליך המתבצע בפוליש קריסטל. בתחילה, מקרצפים היטב את הרצפות או את המשטח על מנת להגיע למשטח נקי מכתמים ומשריטות ואחיד מבחינת גובה. 

בשלב בשני, אוטמים וסוגרים כל חריץ, חור או סדק הקיים על המשטח ולבסוף, מורחים את החומר האקרילי בעזרת מכונה ומחדירים את החומר לרצפות. החומר המיוחד אוטם את המרצפות מפני כתמים ונוזלים למיניהם, גם הכימיים והחזקים ביותר, ומונע שריטות וסימנים. 

פוליש אקרילי בשונה מפוליש קריסטל ופוליש ווקס, אינו זקוק לשלב האחרון שהוא שלב ההברקה. 

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:06:49

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה

לינק לשאלון


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:05:35

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה


עודכן לאחרונה - 2020-04-23 03:26:29

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם


עודכן לאחרונה - 2019-02-18 06:30:57

אני יכולה להמליץ לכם על חברת ניקיון מקצועית באזור המרכז. הם עושים אחלה עבודה!