תפריט נגישות
מנקים

פוליש לרצפת אבן טבעית


פוליש לרצפת אבן טבעית

רצפה הבנויה מאריחי אבן טבעית דורשת פוליש עדין ומדוייק ביותר, ביצוע פוליש בידי ידיים לא מקצועיות עלול לגרום לנזק בלתי הפיך המחייב החלפת מרצפות. לא כדאי לנסות את זה לבד..

מתי כדאי לבצע ליטוש לרצפת אבן טבעית

עם הזמן, הרצפה נשחקת, סופחת אליה כתמים, נסדקת, משתפשפת בשל גרירת רהיטים, נשרטת...כל אלו גורמים לרצפה האבן לאבד את הברק שלה. לשם כך נועדה פעולת ליטוש המרצפות. הליטוש ייחדש את הריצוף הישן, יתן לו מראה רענן, מבריק ונקי לאורך זמן.

לעיתים, מבחינים בתזוזה (טבעית) של אריחים, הגבהים לא אחידים והפוגות משתנות. במצב כזה פעולת הליטוש תגרום להחלקת הריצוף לכדי משטח אחד אחיד בגובהו. 

הליטוש מומלץ גם למדרגות מאבן טבעית. המדרגות חשופות לרמת שחיקה גבוהה ולהצטברות ליכלוך מתנועת העוברים והשבים. לכן, קיימת סבירות גבוהה, כי עם הזמן, מדרגות האבן ישחקו מעט ויתכן ויהיו מוכתמות, שרוטות או פגועות.

כיצד מתבצע ליטוש לרצפת אבן טבעית

בשלב ראשון, חורצים את הפוגות (המרווחים בין האריחים) על ידי דיסק, שואבים את האבק שנוצר ואז ממלאים שוב את המרווחים, בגוון המתאים לצבע הריצוף, בחומר שהוא מעין דבק (לא רובה). 

בשלב השני מלטשים את רצפת האבן באמצעות מכונה מיוחדת.

בשלב הסופי, מורחים סילר כדי לאטום את האריחים בפני ספיגה של נוזלים. שלב האיטום הוא חשוב מאוד, אך אם מבצעים הברקה קריסטלית אחרי הליטוש , ניתן לוותר על שלב זה.

חשוב לציין, כי ביצוע ליטוש לרצפת אבן טבעית הינה עבודה לחברה מקצועית ומנוסה בלבד, שלרשותה מיכשור מתקדם, חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה וכמו כן, מקפידה להעסיק צוות עובדים בעלי נסיון רב. אם ביצוע הליטוש יתבצע, חלילה, על ידי חברה לא מקצועית עלול להגרם לריצוף נזק בלתי הפיך.

 

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:06:49

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה

לינק לשאלון


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:05:35

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה


עודכן לאחרונה - 2020-04-23 03:26:29

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם


עודכן לאחרונה - 2019-02-18 06:30:57

אני יכולה להמליץ לכם על חברת ניקיון מקצועית באזור המרכז. הם עושים אחלה עבודה!