תפריט נגישות
מנקים

ניקוי רצפת בומנייט


ניקוי רצפת בומנייט

הבומנייט הינו משטח בטון מוטבע והוא נפוץ בעיקר בגינות פרטיות או מבנים ציבוריים.

בומנייט הינו בטון מוטבע הקיים בשלל גוונים וצורות. המשותף לכולם הוא הנטייה להתלכלך בקלות מאחר והמשטח מחוספס והחריצים סופחים אליהם את כל הלכלוך והשומן. ניקוי בומנייט נעשה במספר שלבים כאשר כל שלב חשוב ועל מנת לא לגרום לנזק בלתי הפיך, מומלץ להיעזר באיש מקצוע מומחה שיבצע את העבודה.

ניקוי בומנייט נעשה בעזרת קרצוף יסודי של הריצוף עם חומרים מיוחדים אשר חודרים לחריצים וממיסים את הלכלוך, השומן והכתמים. עם סיום הקרצוף, מומלץ לבצע ציפוי סילר אשר מגן על הרצפה מפני ספיגת כתמים ולכלוך בעתיד.

ראשית מקרצפים היטב את משטח הבומנייט ואז ממיסים את השומן והכתמים השחורים בעזרת חומרים מתאימים. כשהמשטח נקי מכתמים, מייבשים אותו ומצפים אותו בחומר איטום מיוחד (סילר) אשר מונע מלכלוך וכתמים עתידיים לחדור למשטח.

מומלץ לבצע ניקוי בומנייט מידי כמה שנים ולצפותו בסילר אשר ימנע מהכתמים לחדור למשטח ויגן עליו מפני שחיקה מהירה. ניתן להשתמש בסילר עם מראה מט או מבריק. במקרים בהם משטח הבומנייט דהה ואיבד את צבעו מהשמש עם השנים ניתן לבחור ב"סילר מחזיר צבע" אשר יחייה את משטח הבומנייט ויקנה לו מראה חדש. מומלץ להעזר בחברת פוליש כי שימוש בחומרים לא נכונים עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים, לחברת פוליש ניסיון וידע מקצועי רב שמקטין את הסיכוי לטעות כמעט לאפס.

מומלץ להשתמש בחומרים איכותיים ויעילים ורק במכונת פוליש חדשה על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. נוספים ניתן לפנות לזה פוליש במידה ואתם מעוניינים בבעל מקצוע.

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:06:49

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה

לינק לשאלון


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:05:35

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה


עודכן לאחרונה - 2020-04-23 03:26:29

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם


עודכן לאחרונה - 2019-02-18 06:30:57

אני יכולה להמליץ לכם על חברת ניקיון מקצועית באזור המרכז. הם עושים אחלה עבודה!