תפריט נגישות
מנקים

בחירת סוג הפוליש המתאים ביותר לבית או לעסק שלך


כאשר מעוניינים בבית נקי וזוהר אין כל ספק כי לפוליש חשיבות רבה לתוצאות מעולות. אך איך בוחרים את סוג הפוליש? פוליש ווקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי הם 3 סוגי הפוליש הנפוצים ביותר. 

כמו בבחירת כל מוצר, גם מול בחירת סוג הפוליש אנו עומדים מול היצע לא מבוטל. סוגי הפוליש הנפוצים ביותר הם פוליש ווקספוליש קריסטל ופוליש אקרילי.

על מנת לבחור את סוג הפוליש המתאים לכם ביותר, ריכזנו בעבורכם את כל המידע שעליכם לדעת.

מטרת ביצוע הפוליש:

מטרת ביצוע הפוליש היא חידוש ומירוק הרצפות. כאשר התוצאה המבריקה המתקבלת, מקרינה על החלל כולו אווירה נקייה וזוהרת. 

תהליך ביצוע הפוליש:

תהליך ביצוע הפוליש דומה למדי ברב סוגי הפוליש הקיימים. כאשר בשלב הראשוני, בעזרת מכונת ליטוש מיוחדת, מסירים שכבה דקיקה מרצפות הבית במטרה להעניק לרצפות מראה אחיד, נטול כתמים ושריטות ונקי. בתום ליטוש המרצפות, נחשפת שכבת המרצפות הנקייה כאשר הנקבוביות של המרצפות חשופות לספיגת כתמים ונוזלים. לכן, יש למרוח שכבה של חומר מבריק ובעזרת מכונת פוליש להבריק את הרצפות. פעולת הפוליש נעשית בצורה דקדקנית ומדויקת על מנת להביא לתוצאות אחידות ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

סוגי הפוליש - יתרונות מול חסרונות:

פוליש ווקס- פוליש ווקס הוא פוליש המעניק מראה מבריק לרצפות. היתרון העיקרי של פוליש הווקס הוא במחיר. מחירו של פוליש הווקס נמוך משאר סוגי הפוליש ולכן הוא בר השגה גם למי שידו אינה משגת. החיסרון של פוליש הווקס הוא בעמידות. שכבת השעווה הנמרחת על הרצפות בביצוע פוליש ווקס, רכה יחסית. מרקמה הרך עשוי לגרום להחלקה והוא חשוף יותר לשריטות ולסימנים. על מנת לשמור על מראה מבריק ויפה, אין לגרור חפצים כבדים על הרצפות ומומלץ לבצע פוליש זה מידי שנה. 

פוליש קריסטל - פוליש קריסטל הוא סוג הפוליש הנפוץ ביותר. המראה המבריק שלו מרשים במיוחד ועל כן שמו. הוא מעניק לרצפות מראה קריסטלי עשיר. היתרונות של סוג פוליש זה רבים. פוליש קריסטלי עמיד במיוחד וניתן לחזור עליו מידי כמה שנים. תחזוקתו קלה במיוחד מאחר והוא עמיד בפני שריטות וסימני גרירה. הוא אינו דורש שימוש בחומר ניקוי וניתן לשטוף אותו בעזרת סמרטוט נקי בלבד. החסרונות של סוג פוליש זה מסתכמות במחיר. מחיר הפוליש קריסטל הוא הגבוה ביותר מכל סוגי הפוליש. אך יש לזכור כי העמידות שלו חוסכת לנו ביצועים חוזרים מידי שנה מה שעשוי להסתכם כזול יותר. 

פוליש אקרילי - פוליש אקרילי הוא סוג הפוליש הנפוץ ביותר בבתי עסק, בחדרי בקרה וחשמל, בשטחים גדולים במיוחד, בשטחים ציבוריים וכד'. היתרונות העיקריים של סוג פוליש זה הוא היכולת לנטרל חשמל סטטי. יתרון זה משמעותי ביותר לחדרי בקרה, לחדרי חשמל ולמעבדות. יתרון בולט נוסף של הפוליש האקרילי הוא עמידותו הגבוהה. עמידותו מספקת פתרון מצוין לשטחים ציבוריים בהם תנועת הולכי הרגל גדולה במיוחד. לכן, ניתן למצוא את השימוש בפוליש זה בהיכלים גדולים, בלובי בתי מלון או בנייני משרדים גדולים וכד'. החיסרון בפולי האקרילי הוא הברק. הפוליש האקרילי יוצר ברק עדין ונעים לעין אך אינו בוהק וזוהר כמו סוגי הפוליש האחרים. 

סיכום: 

כל סוג פוליש עשוי לחדש לך את הרצפות ולהעניק לביתך מראה נקי וזוהר. אך חשוב לדעת כי ביצוע פוליש שלא כהלכה או ביצוע פוליש על רצפות שאינן מתאימות לפוליש (כמו קרמיקה וגרניט פורצלן) עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך העלול לאלץ אתכם להחליף את מרצפות הבית. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע בכלי ניסיון וותק על מנת לבצע את העבודה. מומלץ לפנות את הבית מחפצים טרם ביצוע הפוליש על מנת לחסוך בזמן ולהבטיח תוצאות מקסימאליות.

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2021-12-28 16:03:51

וואלה לא יודעת מי זו אישתך, אבל זכתה שהצלת לה את הסלון ככה. 
למרות שאם בעלי היה מדבר עלי ככה ברבים ממזמן היה נשלח לישון בספה, נקייה או מלוכלכת, הוא היה מארח לה יופי חברה. 
בכל מקרה אם אי פעם תצטרכו מכירה חברה שעושה מחירים פצצה ושירות אדיב עם חיוך. 
ממליצה אך ורק מניסיון אישי! 

https://amavrikim.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%92%D7%9F/

כנסו אתם תנשקו לי את.הרגליים אחר כך. מילה.


עודכן לאחרונה - 2021-12-28 15:58:44

תודה רבה רבה לך על ההמלצה החמה! 
עזרת לי רבות! 
הייתה לי הצפה קלה במקלט, שאצלנו משמש כיחידת דיור נוספת. 
וזכרתי שראיתי איפה שהוא תגובה עם המצלה על חברה ששואבים מים וכמה הם זריזים בתגובה שלהם. 
ובאמת שהם עזרו לי עד מאוד. 
תודה רבה לך מקרב לב על ההמלצה, באמת הצילו אותי. 
מצרפת קישור לאתר שלהם אתם לא תתחרטו. מבטיחההה!!!

https://amavrikim.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%92%D7%9F/


עודכן לאחרונה - 2021-09-24 07:23:08

לגבי חברת ניקיון אתה יכול לפנות אלי בפרטי.
חברות בניה יש די הרבה בשוק, קבוצת פלוטקין היא אחת מהותיקות והידועות בשוק שעשתה הרבה פרויקטים מוצלחים אבל עדיין צריך לבדוק טוב. כי מי שעושה-גם טועה..
החברה הגישה בקשה להיתר בנייה, התקשרה עם הפניקס לצורך קבלת מימון, והתקשרה בהסכם ביצוע עם חברת אל־הר.
כמו כן היא החלה לפנות כ־15 דיירים מהדירות לדירות זמניות בשכירות.
מתוך תשעת הדיירים הנותרים, ארבעה התנגדו לפינוי בטענות כי החברה אינה מסוגלת כלכלית לממש את הפרויקט וגם כי נתנה הטבה מופרזת לאחד מבעלי הדירות - והפרויקט נתקע.


עודכן לאחרונה - 2021-09-23 05:57:43

כן, אין ספק שצריך לדאוג לניקיון אחרי שמסיימים לבנות אבל לא פחות חשוב זה לברר על חברת הבניה שמנהלת את הפרויקט.
לרוב, החברות שמנהלות את הפרויקטים האלה מאפשרות דיור חלופי בזמן הבניה שזה ממש מעולה אבל לפעמים דורש אורך רוח.
"מחברת בהרי פלוטקין מסרו כי בימים האחרונים הגישו שלושה בעלי דירות מתוך ארבעה בקשה למתן פסק חלקי, לפיה ביקשו להצהיר כי יכבדו את הסכמי הפינוי בינוי בינם לבין החברה"


עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו