תפריט נגישות
מנקים

ניקיון משרדים


משרד נקי הוא כרטיס הביקור של העסק. הלקוח מצפה לפגוש מקום מטופח המקרין רצינות, יציבות ותשומת לב לפרטים הקטנים, והעובדים מחפשים תחושת ניקיון ואווירה חמימה על מנת להפיק תועלת גדולה יותר מעבודתם. אין כל ספק הקפדה על משרד נקי מפיקה תועלת גדולה הרבה יותר. 

למה כדאי להשקיע בנקיון המשרד?

אתם ודאי יכולים לענות על השאלה הזו בעצמכם. בבואכם למשרד המציע שירותים, הרושם הראשוני מספר לכם רבות על אופי בית העסק. משרד נקי ומסודר משפיע באופן לא מודע על הלקוח. הוא מקנה לו אווירה נוחה אך מעבר לכך, הוא מקרין עוצמה, רצינות והקפדה על פרטים. אין כל ספק כי בית עסק מוזנח ולא מטופח, מעניק ללקוח הרגשה של חברה חאפרית. משרד הוא לא רק מקום העבודה שלך, משרד הוא גם כרטיס הביקור של העסק. הקפד על משרד נקי ומטופח באופן קבוע. חשוב לזכור כי הלקוחות שלך אמנם חשובים במיוחד, אך הם רק חלק מהקהל הנהנה המניקיון והאווירה הנעימה. מחקרים מוכיחים כי עובדי משרדים העובדים בסביבה נקייה ונעימה, מגבירים את תפוקת העבודה שלהם באופן משמעותי. 

מתי הזמן הטוב ביותר לניקיון המשרד:

לכל משרד הצרכים שלו. קיימים משרדים אשר הניקיון בהם נדרש באופן שוטף במהלך כל היום. לעומת זאת, קיימים משרדים רבים אשר זקוקים לתחזוקה שוטפת לא דחופה. משרדים אשר זקוקים לתחזוקה מיידית זקוקים לעובדי ניקיון במהלך יום העבודה. משרדים אחרים, עשויים להסתפק בניקיון בסופו של יום עבודה, כאשר המשרדים סגורים לקבלת קהל. 

האם ניתן לנקות את המשרד באופן עצמאי:

סוגי המשרד משפיע באופן ישיר על האפשרות לתחזוקה עצמאית. קיימים סוגים רבים של משרדים. למשל, משרד קטן בבניין משרדים אינו כמו משרד אחד מיני רבים הדורשים תחזוקה. משרד בבניין מגורים אינו כמו משרד במפעל תעשייתי. כל אחד דורש התייחסות שונה. כאשר מדובר במשרד אחד לא גדול במיוחד הדורש מינימום ניקיון וטיפוח כמו שטיפת רצפות, ניקיון אבק ופינוי פסולת, הרי שהתחזוקה מינימאלית וניתן לבצעה באופן עצמאי. אך אם מדובר במשרדים בהם תנועת הולכי הרגל גדולה, הרצפות מכוסות כמקובל כיום במגוון משרדים בשטיח מקיר לקיר הדורש ניקיון יסודי ע"י שואב אבק מקצועי, איסוף ופינוי אשפה באופן שוטף, וניקיון מעליות, מראות וזכוכיות באופן יומיומי ובמהלך היום כולו, כנראה שאין כל סיכוי שאפשר יהיה לתחזק משרד כזה לבד. 

מדוע כדאי לשכור שירותי חברות ניקיון המתמחות בניקיון משרדים:

כיום, ניתן לשכור שירותי ניקיון משרדים ע"י 2 גורמים עיקריים. עובדי ניקיון פרטיים או חברות ניקיון מקצועיות. ההבדל הוא בהתמדה, באחריות ובגיבוי. עובד ניקיון פרטי מבצע את העבודה ללא כל פיקוח עליון מלבד פיקוח ההנהלה, ואילו עובדי ניקיון של חברת ניקיון מקצועית, מגובים ומבוקרים ע"י המעסיקים שלהם. עובדי ניקיון פרטיים עשויים לצאת לחופשת מחלה או לקחת ימי חופש מבלי למצוא תחליף לימים אלו מה שעשוי להביא אותנו למשרד מוזנח. חברת ניקיון מקצועית, מציבה מחליף בכל מצב בו אין העובד הקבוע יכול להגיע לעבודה. כאשר מעסיקים עובדי ניקיון פרטיים, עלינו לדאוג לתשלום ביטוחים ומיסים ע"פ חוק. כאשר אנו נעזרים בשירותי חברת ניקיון מקצועית, החברה דורגת מראש לכל צורכי העובד.

מכאן, שהעדיפות הגבוהה יותר, היא בהעסקת חברת ניקיון מקצועית ולא עובדי ניקיון פרטיים.   

על מה עוד צריך להקפיד על מנת לשמור על משרד נקי ונעים:

מלבד העסקת חברת ניקיון מקצועית או העסקת עובד ניקיון פרטי, חושב להגביר את המודעות ואת תשומת הלב לנושא בקרב העובדים. עובד המודע לשמירה על הניקיון והאסתטיקה במשרד, יקפיד לשמור על סביבה כזו במהלך כל היום. אמנם לא ניתן לצפות מהעובדים שלכם לנקות ותחזק את המשרד. זו עבודתו של עובד הניקיון, אך די בהכרה ובהבנה הבסיסית כי קיימת הקפדה בנושא בין קותלי המשרד על מנת להביא את העובד לאכפתיות ושמירה על ניקיון בסיסי.  כמובן שגם עליכם, בעלי העסק חלה חובת ההוכחה. אתם משמשים דוגמא אישית לאכפתיות ולתשמות לב. הקפידו על עזרים לתחזוקה קלה כמו הצפת פחים במקומות זמינים, הצבת מאפרות באזורי עישון, הצבת מגרסות בקרבת אזורי הדפסה וכד'. 

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:06:49

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה

לינק לשאלון


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:05:35

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה


עודכן לאחרונה - 2020-04-23 03:26:29

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם


עודכן לאחרונה - 2019-02-18 06:30:57

אני יכולה להמליץ לכם על חברת ניקיון מקצועית באזור המרכז. הם עושים אחלה עבודה!