תפריט נגישות
מנקים

דשא סינטטי לגינה נקייה ומטופחת לאורך זמן


דשא סינטטי לגינה נקייה ומטופחת לאורך זמן

גינת הבית שלנו דורשת תחזוקה רבה, היא דורשת שנטפח אותה ונדאג לה באופן קבוע וכמעט יומיומי על מנת להנות מרגעים קטנים של נחת. אם גם אתם מאסתם במירוץ אחר הגינה המושלמת, מדוע לא לשקול לשלב דשא סינטטי בגינה?

מהו דשא סינטטי?

 דשא סינטטי הוא בעצם מרבד, העשוי סיבים פלסטיים במגוון אורכים ומגוון רמות עובי. הסיבים הצפופים זה בזה ונראים כמו מרבד דשא  טבעי. קיימים סוגי דשא סינטטי רבים, כאשר כל סוג מאופיין בפרטים המעניקים שוני בין מרבד למרבד. על מנת להנות ממרבד דשא סינטטי איכותי היענה על הצרכים שלכם, מומלץ לערוך תחקיר קטן ולהכיר את המגוון הקיים. דשא סינטטי איכותי ניתן לזהות ע"פ מספר גורמים ההופכים אותו לכזה. שלושת הסממנים הבולטים והחשובים ביותר הם משקל המרבד, תפירה וחיבורים וצפיפות הסיבים. ככל שהסיבים צפופים יותר כך המרבד איכותי יותר מה שבאופן טבעי גם משפיע על משקל המרבד. וככל שהתפירה מוקפדת יותר, כך אנו בטוחים שהתיפורים יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות ולא יפרמו ויפגמו עם פגעי מזג האוויר. בבואנו לרכוש מרבד דשא סינטטי, מומלץ לבחון את המפרט הטכני של סוגי הדשא הסינטטי הקיימים  ולערוך השוואה על מנת לבחור את המרבד הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. מומלץ שלא להתפתות לרכישת מרבד דשא בסכום נמוך באופן משמעותי מהמקובל בשוק. מאחר והדשא הסינטטי נפוץ ושימושי כל כך, קמו חברות דשא סינטטי המציעות מרבדי דשא סינטטי במחירים נמוכים באופן משמעותי מהמחירים המקובלים בשוק. רמת המרבדים והאיכות שלהם נראית לעין כבר במבט ראשון ומרגע ההתקנה, אורך החיים שלו הולך ואוזל במהירות שיא. מרבדי דשא אלא אינם איכותיים, הם מתפוררים ומלכלכים במיוחד ולנו נותר רק להצטער על שהוצאנו את מיטב כספנו על התקנת דשא מסוג זה. מומלץ להשקיע בדשא איכותי על מנת להנות ממנו לאורך זמן.  

איך דשא סינטטי מסייע לנו בשמירה על גינה מטופחת ונקייה?

מרבד דשא סינטטי איכותי שמותקן בצורה מקצועית ואיכותית בגינה שלכם, תבטיח לכם גינה נקייה ויפה כל השנה. גינה נקייה היא גינה שכיף להיות בה כל השנה ולא רק בימי האביב שברב המקרים זו העונה היחידה בה הדשא הטבעי נראה במיטבו. הדשא הסינטטי  גם נקי מחרקים ומזיקים ולכן, ניתן לשבת עליו, לתת לילדים קטנים לשחק עליו ואפילו לערוך פיקניקים או קמפינג לילי בלי חשש. לדשא הסינטטי יתרונות רבים בשמירה על גינה נקייה. בעיקר אם אנו מגדלים חיות מחמד כמו כלבים וחתולים האוהבים לחפור ולנבור באדמה ואפילו לעשות את הצרכים שלהם בדשא הפתוח. במקרים בהם מותקן דשא סינטטי, שום כלב לא יוכל לחפור בו וליצור בורות ולפגוע במראה האחיד ושום חתול לא יוכל לעשות את צרכיו על המדשאה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהגינה שלכם נקייה מצרכים של בעלי חיים ובד בבד שומרים גם על בעלי החיים שלכם נקיים מאבק ומקרציות ופרעושים. 

ניקיון הדשא הסינטטי אינו דורש אלא מטאטא בעל סיבים קשים או מגרפה עדינה שבעזרתה אפשר לסלק לכלוך ועלים שנשרו על המשטח. בימי הקיץ ניתן לצורך רענון בלבד, לשטוף מעט את מרבד מאבק.

יתרונות הדשא הסינטטי אל מול הדשא הטבעי:

 לכל בעלי הגינות מוכר התהליך הארוך והמתיש בטיפוח מרבד הדשא הטבעי. הוא דורש כיסוח לעיתים תכופות, הוא דורש ניקוש עשבים, השקייה מרובה שגם עולה לנו לא מעט כסף ובסופו של תהליך, לא בטוח שמרבד הדשא שלנו יראה מזמין ונעים לעין. בימי החורף הגשומים הדשא שלנו יהפוך לבוצי ומלכלך במיוחד ואילו בימי הקיץ, הוא מתייבש בקלות ונוצרות קרחות המכערות לנו את הגינה כולה. הדשא הסינטטי לעומת זאת, אינו דורש תחזוקה כלל וכלל לאחר ההתקנה. כל שיש לעשות הוא לטאטא במידה ונשרו עליו עלים או שאירחנו והתפזר לכלוך על המרבד. תהליך שיקרה גם על מרבד דשא טבעי. לסיכום, הדשא הסינטטי מעניק לגינה מראה מטופח, יפה ומזמין לאורך כל השנה והוא אינו דורש מאיתנו שום השקעה.

 שימושים נוספים לדשא סינטטי:

הדשא הסינטטי כבר מזמן לא משמש רק לטיפוח גינה נקייה. דשא סינטטי הוא פתרון מצוין גם להקמת גינות במרפסת, להקמת גינות על גג בניין  ואפילו לחדרי משחקים של ילדים. מלבד הצבע הירוק של דשא טבעי על מספר גווניו, ניתן להשיג את הדשא הסינטטי במבחר צבעים עליזים ויפים העשויים להיות פתרון עיצובי, נוח וקל לניקיון בחדרי משחקים.  ניקיון מרבדי דשא סינטטי המותקנים בתוך הבית מתבצע בעזרת שואב אבק בדומה לשאיבת שטיח רגיל.

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2021-12-28 16:03:51

וואלה לא יודעת מי זו אישתך, אבל זכתה שהצלת לה את הסלון ככה. 
למרות שאם בעלי היה מדבר עלי ככה ברבים ממזמן היה נשלח לישון בספה, נקייה או מלוכלכת, הוא היה מארח לה יופי חברה. 
בכל מקרה אם אי פעם תצטרכו מכירה חברה שעושה מחירים פצצה ושירות אדיב עם חיוך. 
ממליצה אך ורק מניסיון אישי! 

https://amavrikim.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%92%D7%9F/

כנסו אתם תנשקו לי את.הרגליים אחר כך. מילה.


עודכן לאחרונה - 2021-12-28 15:58:44

תודה רבה רבה לך על ההמלצה החמה! 
עזרת לי רבות! 
הייתה לי הצפה קלה במקלט, שאצלנו משמש כיחידת דיור נוספת. 
וזכרתי שראיתי איפה שהוא תגובה עם המצלה על חברה ששואבים מים וכמה הם זריזים בתגובה שלהם. 
ובאמת שהם עזרו לי עד מאוד. 
תודה רבה לך מקרב לב על ההמלצה, באמת הצילו אותי. 
מצרפת קישור לאתר שלהם אתם לא תתחרטו. מבטיחההה!!!

https://amavrikim.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%92%D7%9F/


עודכן לאחרונה - 2021-09-24 07:23:08

לגבי חברת ניקיון אתה יכול לפנות אלי בפרטי.
חברות בניה יש די הרבה בשוק, קבוצת פלוטקין היא אחת מהותיקות והידועות בשוק שעשתה הרבה פרויקטים מוצלחים אבל עדיין צריך לבדוק טוב. כי מי שעושה-גם טועה..
החברה הגישה בקשה להיתר בנייה, התקשרה עם הפניקס לצורך קבלת מימון, והתקשרה בהסכם ביצוע עם חברת אל־הר.
כמו כן היא החלה לפנות כ־15 דיירים מהדירות לדירות זמניות בשכירות.
מתוך תשעת הדיירים הנותרים, ארבעה התנגדו לפינוי בטענות כי החברה אינה מסוגלת כלכלית לממש את הפרויקט וגם כי נתנה הטבה מופרזת לאחד מבעלי הדירות - והפרויקט נתקע.


עודכן לאחרונה - 2021-09-23 05:57:43

כן, אין ספק שצריך לדאוג לניקיון אחרי שמסיימים לבנות אבל לא פחות חשוב זה לברר על חברת הבניה שמנהלת את הפרויקט.
לרוב, החברות שמנהלות את הפרויקטים האלה מאפשרות דיור חלופי בזמן הבניה שזה ממש מעולה אבל לפעמים דורש אורך רוח.
"מחברת בהרי פלוטקין מסרו כי בימים האחרונים הגישו שלושה בעלי דירות מתוך ארבעה בקשה למתן פסק חלקי, לפיה ביקשו להצהיר כי יכבדו את הסכמי הפינוי בינוי בינם לבין החברה"


עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו