תפריט נגישות
מנקים

איך מנקים דשא סינטטי


איך מנקים דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא פתרון מצוין לשמירה על סביבה נקייה. אז איך שומרים גם עליו נקי? בקלות. הכל על דשא סינטטי וניקיונו במאמר הבא

איפה ניתן להתקין דשא סינטטי? 

מרבדי דשא סינטטי קיימים במגוון רחב של גוונים, אורכים, רמות עובי וכד'. סוגי דשא סינטטי שונים מתאימים לאזורים שונים ולכן עלינו לבחון היטב מה הם הצרכים שלנו על מנת לבחור את הסוג המתאים לנו ביותר. בכל מקום שמכבד את עצמו, קיים מפרט טכני של מרבדי דשא סינטטי בו מצוינים הסוגים, האיכויות והמחירים. את הדשא הסינטטי אנחנו כנראה מכירים ממדשאות, פארקים ציבוריים, גני ילדים, מגרשי ספורט, בתי מלון, מתחמי נופש ופנאי  ועוד וזאת בשל העובדה שגם עיריות, מועצות וגופים ציבוריים גדולים זיהו את היתרונות הרבים שבשימוש בדשא הסינטטי. הוא אינו דורש תחזוקה שוטפת כמו ניקוש עשבים, כיסוח מידי שבוע, והשקייה מרובה העשויה להגיע למאות שקלים בחודש. השקעה של זמן ואנרגיה והשקעה כספית גדולה הופכת את הדשא הטבעי ללא כדאי. את הדשא הסינטטי ניתן להתקין כמעט בכל מקום. עלאדמה או חול, על משטחי בטון או ריצוף, בגינה פתוחה, במרפסת הבית או על גג הבית ואפילו בחדרי משחקים וחדרי ילדים. ניתן להשיג היום דשא סינטטי צבעוני שיהפוך כל חדר לשמח וססגוני. 

למה כדאי דשא סינטטי? 

כאמור, לדשא הסינטטי יתרונות רבים. אך מלבד יתרונות התחזוקה ויתרונות העלויות.

דשא סינטטי לגינה נקייה תמיד:

הדשא הסינטטי דורש התקנה חד פעמית מקצועית ואיכותית, ולאחר מכן המרבד ישאר במשך שנים ארוכות יפה למראה ונוח ומזמין לשימוש תמיד כך שגינת הבית שלכם תראה מטופחת ונעימה בכל שלב. גם חיות המחמד שלכם, בין אם מדובר בכלבים ובין אם מדובר בחתולים, לא יוכלו לחפור במרבד וליצור בורות ושקעים הפוגעים במראה האחיד של הדשא. בנוסף, בעלי חיים נמנעים לעשות את צרכיהם על דשא לא טבעי. חשוב לזכור כי חיות מחמד אינן מתלכלכות על דשא סינטטי כמו שהן מתלכלכות בדשא הטבעי ובנוסף וכמעט הכי חשוב, אינן נדבקות בקרציות ופרעושים המצויים במשטחי דשא רגילים.

דשא סינטטי לחדר ילדים נעים ושמח:

אנו רוצים את ההכי טוב לילדים שלנו. לכן, כאשר אנו מתכננים את חדר המשחקים שלהם, אנו מדמיינים מן מקום שופע טבע ונוח לשימוש, אך אנו חושבים גם על בטיחות הילדים. לרב, בעיצוב חדרי משחקים, משתמשים בשטיח הממוקם במרכז החדר והוא משמש כפינת המשחק. החסרונות הבולטים בשימוש בשטיח הוא העובדה כי לא ניתן למצוא שטיח גדול מספיק המתאים לכיסוי מושלם של כלל חדר המשחקים אלא אם מדובר בשטיח מקיר לקיר שעלותו והתקנתו עשויה להגיע לאלפי שקלים. את מרבד הדשא הסינטטי ניתן למצוא בגדלים שונים ואף לחתוך ולדייק בפינות וכוכים עד לכיסוי מושלם.  

הדשא הסינטטי מגיע באורכים שונים, כך שניתן להשתמש במרבד בעל סיבים קצרים ורכים הנעימים מאוד לשימוש. בנוסף, מאחר וילדים נוטים ליפול ולהחבל, מומלץ להתקים שכבה בולמת זעזועים אשר תהםפוך את המשטח לרך יותר ולבטוח יותר מאשר לנפילה על רצפה חשופה או על שטיח דק. 

איך מנקים דשא סינטטי:

הדשא הסינטטי קל מאוד לתחזוקה, הוא אינו דורש הרבה. ניקיונו פשוט ובהתאם למיקומו.

ניקיון דשא סינטטי בגינת הבית:

בדומה לדשא הטבעי, גם הדשא הסינטטי עשוי להתלכך מעלים שנשרו, לכלוך שעף עם הרוח ונחת דווקא על הדשא שלכם, משחק של הילדים שהותיר לכלוך ואפילו אירוח חברים או משפחה עשוי ללכלך את המרבד היפה. אך אל דאגה, את הדשא הסינטטי המותקן מחוץ לבית קל מאוד לנקות. כל שצריך הוא מטאטא בעל סיבים קשים או מגרפה בעלת שיניים רכות (חשוב לא להתשמש במגרפת ברזל רגילה העשויה לפגוע קשות במרבד!) בעזרת המטאטא או המגרפה, יש לגרף את המרבד בצורה אחידה ולהסיר את הלכלוך שהצטבר עליו. בימים בהם יש אובך או מידי פעם בימי הקיץ כאשר מצטברת שכבת אבק על המרבד, מומלץ להתיז עליו מים קלות ובכך לשטוף ולרענן אותו. התוצאה תהיה נקייה ומבריקה. 

ניקיון דשא סינטטי בתוך הבית:

ניקיון דשא סינטטי המותקן בתוך הבית קל אפילו יותר. ברב המקרים אנו משתמשים בדשא הסינטטי בחדרי משחקים, במרפסת או בגג הבית. לשם ככל הנראה לא מגיע לכלוך כבד האופייני יותר לחוץ. לכן, בעזרת שואב אבק רגיל, שואבים את המרבד בצורה יסודית והוא נראה נקי וחדש מאי פעם. אין לנקות מרבדי דשא סינטטי בתוך הבית בעזרת מים. 

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2021-12-28 16:03:51

וואלה לא יודעת מי זו אישתך, אבל זכתה שהצלת לה את הסלון ככה. 
למרות שאם בעלי היה מדבר עלי ככה ברבים ממזמן היה נשלח לישון בספה, נקייה או מלוכלכת, הוא היה מארח לה יופי חברה. 
בכל מקרה אם אי פעם תצטרכו מכירה חברה שעושה מחירים פצצה ושירות אדיב עם חיוך. 
ממליצה אך ורק מניסיון אישי! 

https://amavrikim.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%92%D7%9F/

כנסו אתם תנשקו לי את.הרגליים אחר כך. מילה.


עודכן לאחרונה - 2021-12-28 15:58:44

תודה רבה רבה לך על ההמלצה החמה! 
עזרת לי רבות! 
הייתה לי הצפה קלה במקלט, שאצלנו משמש כיחידת דיור נוספת. 
וזכרתי שראיתי איפה שהוא תגובה עם המצלה על חברה ששואבים מים וכמה הם זריזים בתגובה שלהם. 
ובאמת שהם עזרו לי עד מאוד. 
תודה רבה לך מקרב לב על ההמלצה, באמת הצילו אותי. 
מצרפת קישור לאתר שלהם אתם לא תתחרטו. מבטיחההה!!!

https://amavrikim.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%92%D7%9F/


עודכן לאחרונה - 2021-09-24 07:23:08

לגבי חברת ניקיון אתה יכול לפנות אלי בפרטי.
חברות בניה יש די הרבה בשוק, קבוצת פלוטקין היא אחת מהותיקות והידועות בשוק שעשתה הרבה פרויקטים מוצלחים אבל עדיין צריך לבדוק טוב. כי מי שעושה-גם טועה..
החברה הגישה בקשה להיתר בנייה, התקשרה עם הפניקס לצורך קבלת מימון, והתקשרה בהסכם ביצוע עם חברת אל־הר.
כמו כן היא החלה לפנות כ־15 דיירים מהדירות לדירות זמניות בשכירות.
מתוך תשעת הדיירים הנותרים, ארבעה התנגדו לפינוי בטענות כי החברה אינה מסוגלת כלכלית לממש את הפרויקט וגם כי נתנה הטבה מופרזת לאחד מבעלי הדירות - והפרויקט נתקע.


עודכן לאחרונה - 2021-09-23 05:57:43

כן, אין ספק שצריך לדאוג לניקיון אחרי שמסיימים לבנות אבל לא פחות חשוב זה לברר על חברת הבניה שמנהלת את הפרויקט.
לרוב, החברות שמנהלות את הפרויקטים האלה מאפשרות דיור חלופי בזמן הבניה שזה ממש מעולה אבל לפעמים דורש אורך רוח.
"מחברת בהרי פלוטקין מסרו כי בימים האחרונים הגישו שלושה בעלי דירות מתוך ארבעה בקשה למתן פסק חלקי, לפיה ביקשו להצהיר כי יכבדו את הסכמי הפינוי בינוי בינם לבין החברה"


עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו