תפריט נגישות
מנקים

איך מנקים מכולת רמסע


איך מנקים מכולת רמסע

מכולת הרמסע, המוכרת גם בשם מכולת לפינוי פסולת, הינה מכולה המיועדת לאיסוף פסולת בניין, פסולת גזם או כל פסולת גדולה אחרת. אי שמירה על ניקיון המכולה עשויה לגרום למחלות וזיהומים וכמובן להאיץ משמעותית את בלאי הרמסע.

מי שמשפץ את הבית מכיר את מכולת הרמסע המוכרת גם בשם מכולה לפינוי פסולת. מכולת הרמסע היא מכולה גדולה הפתוחה בחלקה העליון. את מכולת הרמסע מובילים בעזרת משאית מתאימה, מניחים במקום מתאים הנגיש למילוי ונגיש להעמסה ולפריקה. את המכולה, ממלאים לרב בפסולת גדולה מסוגים שונים אותה יש להוביל ולפנות לאתרים מורשים. 

קיימות חברות רבות המספקות שירותי הובלת רמסע, אלו ידאגו להוביל אליכם את המכולה ולפנות אותה ולרוקן אותה באתרי הטמנה מורשים או לאתרי פינוי מתאימים בהתאם לצורך. 

למה חשוב לנקות את מכולת הרמסע:

מכולות הרמסע מתמלאות לעיתים תכופות בכמויות עצומות של פסולת מסוגים שונים. בין אם מדובר בפסולת יבשה ובין אם מדובר בפסולת רטובה יש לנקות אותה לעיתים תכופות.  תדירות הניקיון אינה צריכה להיות יומיומית, אפילו ניקיון אחת לשבוע כאשר מדובר בפסולת גזם ופסולת רטובה, או ניקיון אחת לחודש כאשר מדובר בפסולת יבשה יעשו את העבודה. 

ניקיון המכולה יסייע למנוע התפתחות פטריות וזיהומים שעשויים להוות סכנה לסביבה. בנוסף, ניקיון מכולת הרמסע היא חלק בלתי נפרד מתחזוקה שוטפת המסייעת לשמור על הרמסע לאורך זמן ולהאט משמעותית את הבלאי. לרב, את שלב ניקיון הרמסע מבצעת חברת ההובלות המספקת שירותי רמסע. 

איך מנקים מכולת רמסע?

קיימות 2 שיטות עיקריות לניקיון מכולת רמסע. שיטת הניקיון בלחץ מים ושיטת הניקיון בהתזת חול. 

ניקיון מכולה בלחץ מים:

ניקיון המכולה בלחץ מים זו השיטה הנפוצה יותר. קיימת מכונה מיוחדת המיועדת לשטיפה בלחץ. מכונה זו מסייעת להתיז מים בלחץ גבוה מאוד, ובכך מצליחה להסיר גם את הלכלוך העיקש ביותר וגם את הלכלוך הישן שהספיק להתייבש ולהתיישן. במקרים קשים במיוחד של לכלוך שומני או לכלוך ישן ודביק, מומלץ להשתמש במכונת לחץ מים עם מים חמים שמסייעים בהמסת הלכלוך בקלות יותר. 

ניקיון מכולה בעזרת התזת חול:

מכשיר התזת חול הוא מכשיר ה"מתיז" במהירות גבוהה גרגירים קטנים הדומים לחול. התזה מסוג זה מצליחה לטפל גם בלכלוך קשה במיוחד, שאריות פסולת מסוגים שונים ואף שאריות וקילופי צבע. הניקיון בהתזת חול נפוץ בעיקר לשימוש לפני חידוש וצביעה מחודשת של המכולה מאחר וניתן להסיר את שאריות הצבע בקלות ולהכין בכך את המכולה לצביעה מחודשת. 

איך נשמור על המכולה לפינוי פסולת שלנו בצורה הטובה ביותר?

על מנת להאריך את חייה של המכולה כאשר היא כשירה ואיכותית לשימוש, מומלץ להקפיד על תחזוקה שוטפת מינימאלית של ניקיון תקופתי בהתאם לצורך אך לא רק. מומלץ להקפיד ולצבוע מחדש את המכולה מידי פעם. חידוש צביעת המכולה יוצרת שכבת איטום למכולה מה שמונע בלאי מואץ, מנוע חדירת מזיקים מסוגים שונים למכולה ומשמר את איטום המכולה. פעולת צביעת המכולה דרושה אחת לשנה שנתיים לערך או בהתאם לרמת השימוש במכולה. 

 

 
 
 

עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2020-07-28 07:50:56

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בנס ציונה שמתמחה בניקוי חלונות ועוד דברו איתנו


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:06:49

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה

לינק לשאלון


עודכן לאחרונה - 2020-07-20 07:05:35

שלום, אני סטודנט למחקר בטכניון
ויש לי שאלון קצר לגבי ניקוי חלונות.
במידה ויש לכם כמה דקות ורוצים לתרום למחקר, אשמח אם תענו על השאלות.
תודה רבה


עודכן לאחרונה - 2020-04-23 03:26:29

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם


עודכן לאחרונה - 2019-02-18 06:30:57

אני יכולה להמליץ לכם על חברת ניקיון מקצועית באזור המרכז. הם עושים אחלה עבודה!